SOLO Security Systems LP
📍 Υπηρεσίες φύλαξης στην Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής
Η SOLO Security Systems LP, με έδρα τη Νέα Φιλαδέλφεια, προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις ασφαλείας. Διαθέτει ευρύ φάσμα προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων σύγχρονων καμερών ασφαλείας και εξειδικευμένου εξοπλισμού. Η εταιρεία εστιάζει στην παροχή υψηλής ποιότητας υλικών για επαγγελματίες του χώρου.
Οι πελάτες αναφέρουν ταχεία και αποτελεσματική εξυπηρέτηση, ενώ η ομάδα είναι γνωστή για την τεχνογνωσία και την προθυμία της να βοηθήσει. Η SOLO Security Systems LP αποτελεί μια αξιόπιστη επιλογή για όσους αναζητούν προηγμένες λύσεις ασφαλείας και εξειδικευμένη υποστήριξη.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της SOLO Security Systems LP
- Διανομή
- Παραλαβή στο κατάστημα
- Αγορές εντός καταστήματος
- Υπηρεσίες στον χώρο
- Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
- Πάρκινγκ με πρόσβαση για αναπηρικό αμαξίδιο
- Χώρος καθημένων με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
- Υπηρεσία συναρμολόγησης
- Υπηρεσίες επισκευής
- Wi-Fi
- Απαιτείται ραντεβού
- Επιταγές
- Πιστωτικές κάρτες
- Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
- Χρεωστικές κάρτες
- Χώρος στάθμευσης χωρίς χρέωση
Κριτικές πελατών
SOLO Security Systems LP έχει βαθμολογία 4.8 από 5 με βάση περισσότερες από 54 κριτικές στη Google
Τεράστια ποικιλία από κάμερες. Τεράστια εμπειρία και γνώσεις όσον αφορά το αντικείμενο τους. Ευγενικοί και πρόθυμοι.
Μοναδικά προϊόντα Ιταλίας AMC Πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση και τιμές
Πολύ καλό καλές τιμές υλικών για επαγγελματίες φυλλικό περιβάλλον και εξυπηρέτηση
Πρόθυμοι καταρτισμένοι εξυπηρετικοί
Πολύ εξυπηρετικοί αλλά όχι τόσο ομιλιτικοί. Με τό ζόρι συνεννοηθήκαμε.
Εξειδικευμένη εταιρεία πλήρως καταρτισμένη τεχνική υποστήριξη στην ηλεκτρονική ασφαλεια
Πολύ καλή εξυπηρέτηση και τιμές
Πληροφορίες σχετικά με SOLO Security Systems LP
Διεύθυνση
SOLO Security Systems LP βρίσκεται στην τοποθεσία Ταρσού 5, Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής 143 42, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του SOLO Security Systems LP είναι +30 21 0275 0595
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της SOLO Security Systems LP είναι: solosec.gr
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 08:00–17:00
Τρίτη: 08:00–17:00
Τετάρτη: 08:00–17:00
Πέμπτη: 08:00–17:00
Παρασκευή: 08:00–17:00
Σάββατο: 09:00–13:00
Κυριακή: Κλειστό