SMARTNS TECHNOLOGICAL S.A
📍 Υπηρεσίες φύλαξης στην Αγ. Παρασκευή
Η SMARTNS TECHNOLOGICAL S.A. στο Αγ. Παρασκευή, προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις ασφαλείας για επιχειρήσεις και ιδιώτες. Διαθέτει εξειδικευμένο προσωπικό και αξιοποιεί σύγχρονες τεχνολογίες για την παροχή υπηρεσιών φύλαξης υψηλής ποιότητας. Η εταιρεία εστιάζει στην προσαρμογή των υπηρεσιών στις ιδιαίτερες ανάγκες κάθε πελάτη.
Η SMARTNS TECHNOLOGICAL S.A. δίνει έμφαση στην προληπτική ασφάλεια και στην άμεση ανταπόκριση σε έκτακτα περιστατικά. Η επαγγελματική συμπεριφορά των συνεργατών της και η διακριτικότητα είναι βασικοί παράγοντες για την οικοδόμηση μακροχρόνιων σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες της.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της SMARTNS TECHNOLOGICAL S.A
- Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
SMARTNS TECHNOLOGICAL S.A έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 18 κριτικές στη Google
Πληροφορίες σχετικά με SMARTNS TECHNOLOGICAL S.A
Διεύθυνση
SMARTNS TECHNOLOGICAL S.A βρίσκεται στην τοποθεσία Λεωφ. Μεσογείων 392, Αγ. Παρασκευή 153 41, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του SMARTNS TECHNOLOGICAL S.A είναι +30 21 1013 5400
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της SMARTNS TECHNOLOGICAL S.A είναι: smartns.gr
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 10:00–18:00
Τρίτη: 10:00–18:00
Τετάρτη: 10:00–18:00
Πέμπτη: 10:00–18:00
Παρασκευή: 10:00–18:00
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό