ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP

📍 Πετ σοπ στην Νέα Ιωνία

4.4
ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP

Το ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP στη Νέα Ιωνία προσφέρει μια ευρεία γκάμα προϊόντων για τα αγαπημένα σας κατοικίδια. Εδώ θα βρείτε τροφές, αξεσουάρ και είδη περιποίησης, με στόχο την ευημερία των ζώων. Η επιλογή είναι προσεκτικά οργανωμένη για να καλύψει τις ανάγκες κάθε είδους.

Η φιλοσοφία του καταστήματος εστιάζει στην φιλική εξυπηρέτηση και την παροχή ειδικών συμβουλών στους πελάτες. Δημιουργώντας ένα περιβάλλον όπου η αγάπη για τα ζώα είναι εμφανής, το ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP επιδιώκει να είναι ένας αξιόπιστος συνεργάτης για κάθε ιδιοκτήτη κατοικίδιου.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP

Επιλογές εξυπηρέτησης
  • Διανομή
Σχεδιασμός
  • Γρήγορη επίσκεψη
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP βρίσκεται στην θέση 51 από συνολικά 55 στη λίστα πετ σοπ στην Νέα Ιωνία

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP έχει βαθμολογία 4.4 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 19 κριτικές στη Google

Patakis P

Ένα μικρό σε μέγεθος μαγαζί αλλά με μεγάλη καρδιά οι άνθρωποι που το έχουν. Όμορφα πράγματα για τα ζωάκια μας και καλές τιμές σε όλα. Έχει πολλά ααααα πουλιά και γενικά χαζεύεις από τη αγάπη που δείχνουν στα ζωάκια τους. Συνεχίστε έτσι γιατί σας αγαπάμε για τη συμπεριφορά σας κ όλα όσα κάνετε.

Patakis P ☆ 5/5
Dimitris haloudiss

Πολύ κακή και αγενής εξυπηρέτηση. Καταρχάς μπαίνω μέσα στο κατάστημα και ο ιδιοκτήτης ή υπάλληλος κάπνιζε μέσα στον κλειστό χώρο. Από εκεί και πέρα σε όποια ερώτηση και έκανα υπήρχε στο ύφος του μια ειρωνεία και ένας χλευασμός, σε καμία περίπτωση δεν θα αγόραζα ποτέ κάτι από έναν τέτοιο άνθρωπο. Όταν είσαι πελάτης περιμένεις και ανάλογη αντιμετώπιση, όχι μια τέτοια συμπεριφορά πραγματικά απαράδεκτο!

Dimitris haloudiss ☆ 1/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP

Διεύθυνση

ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP βρίσκεται στην τοποθεσία Ιφιγενείας 3, Νέα Ιωνία 142 31, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP είναι +30 21 0271 9987

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 09:00–20:00
Τρίτη: 09:00–20:00
Τετάρτη: 09:00–20:00
Πέμπτη: 09:00–20:00
Παρασκευή: 09:00–20:00
Σάββατο: 09:00–16:00
Κυριακή: Κλειστό

Επικοινωνία ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο ΖΩΟΦΙΛΙΑ PET SHOP

    Go up