VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης

📍 Κτηνίατροι στην Νέα Ιωνία

9.7

Το VET DIAGNOSIS - VET SCAN στη Νέα Ιωνία αποτελεί ένα εξαιρετικό κέντρο κτηνίατρικής απεικόνισης, εξοπλισμένο με τελευταίας τεχνολογίας εξοπλισμό όπως αξονικός τομογράφος, ακτινοδιαγνωστικό μηχάνημα και υπερήχους. Η ομάδα των εξειδικευμένων ακτινοδιαγνώστων κτηνίατρων διαθέτει βαθιά γνώσεις και εμπειρία, προσφέροντας ακριβείς και γρήγορες διαγνώσεις για τα κατοικίδια μας.

Οι εγκαταστάσεις είναι σύγχρονες και πεντακάθαρες, δημιουργώντας ένα άνετο και ασφαλές περιβάλλον tanto για τα ζώα όσο και για τους ιδιοκτήτες. Η φιλοξενία και η επαγγελματισμός του προσωπικού είναι αξιοσημείωτοι, ενώ η σεβασμική και ανθρώπινη προσέγγιση τους καθιστά μια αξιόπιστη επιλογή για την υγεία των τετράποδων φίλων μας.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης

Προσβασιμότητα
  • Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
  • Πάρκινγκ με πρόσβαση για αναπηρικό αμαξίδιο
Παροχές
  • Τουαλέτα
Σχεδιασμός
  • Απαιτείται ραντεβού
  • Συνιστώνται ραντεβού
Χώροι στάθμευσης
  • Χώρος στάθμευσης στις εγκαταστάσεις
  • Χώρος στάθμευσης χωρίς χρέωση

VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης βρίσκεται στην θέση 1 από συνολικά 13 στη λίστα κτηνίατροι στην Νέα Ιωνία

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης έχει βαθμολογία 4.8 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 347 κριτικές στη Google

Αριστοτέλης Ψημίτης

Εξαιρετικό κέντρο κτηνιατρικής απεικόνισης. Διαθέτει τελευταίας τεχνολογίας Αξονικό τομογράφο, ακτινοδιαγνωστικό μηχάνημα και υπερήχους. Εξειδικευμένοι Ακτινοδιαγνώστες Κτηνιατρικής με γνώσεις και γνωματεύσεις καίριες για τη διάγνωση των τετράποδων φίλων του ανθρώπου. Προσωπικά μου έσωσαν τον σκύλο και βρήκαν άμεσα τι έχει. Τους συνιστώ ανεπιφύλακτα τόσο σε επιστημονικό όσο και σε ανθρώπινο επίπεδο.

Αριστοτέλης Ψημίτης ☆ 5/5
Christina Levidou

Πολύ φιλικοί, με σεβασμό για τα ζωάκια. Τώρα που μεταφέρθηκαν και σε νέο, ολοκαίνουργιο χώρο είναι πολύ πιο εύκολο και το παρκάρισμα. Συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Christina Levidou ☆ 5/5
Avramakis Manolis

Εξαιρετικοί επαγγελματίες και άνθρωποι! Ότι έχει χρειαστεί για τον γάτο μου πάω πάντα εκεί για ακτινογραφίες ή υπέρηχους.

Avramakis Manolis ☆ 5/5
Usa HeatProduct

Πολύ καλή και άμεση εξυπηρέτηση. Πολύ καλό περιβάλλον και έμπειρη κτηνίατροι που σε σέβονται και τα ζώα μας αλλά και εμάς. Εύχομαι υγεία σε όλους σας !

Usa HeatProduct ☆ 5/5
Μαρια Μαστρογιαννη

Είναι η δεύτερη φορά που επισκέπτομαστε το διαγνωστικό κτηνιατρείο.Θα ήθελα να εκφράσω τη βαθιά μου εκτίμηση για υπηρεσίες που μας  προσφέρε  Από την πρώτη στιγμή που επισκεφθήκαμε το διαγνωστικό κτηνιατρείο, αισθανθήκαμε απόλυτη εμπιστοσύνη και ασφάλεια για τη φροντίδα του ζώου μας. Το ιατρικό και διοικητικό προσωπικό είναι άψογο: επαγγελματίες, ευγενικοί και με ειλικρινές ενδιαφέρον για την υγεία και ευημερία των ζώων. Η προσέγγισή τους είναι τόσο επιστημονικά τεκμηριωμένη όσο και ανθρώπινη, με  μεγάλη υπομονή και προσοχή στη λεπτομέρεια. ! Οι εγκαταστάσεις είναι καθαρές, σύγχρονες και πλήρως εξοπλισμένες, γεγονός που μας ενίσχυσε ακόμη περισσότερο την εμπιστοσύνη μας. Η διάγνωση και η αντιμετώπιση του προβλήματος ήταν άμεσες και αποτελεσματικές, και μας εξηγήθηκαν όλα με σαφήνεια και σεβασμό. Φάνηκε ξεκάθαρα η εμπειρία, η αγάπη για τα ζώα και το υψηλό αίσθημα ευθύνης. Είμαστε ευγνώμονες που βρήκαμε ένα κτηνιατρείο όπου νιώθουμε ότι το ζώο μας είναι πραγματικά σε καλά χέρια. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα σε όλους όσους αναζητούν αξιόπιστη και υψηλού επιπέδου φροντίδα για τα κατοικίδιά τους.

Μαρια Μαστρογιαννη ☆ 5/5
Fotis Danos

Από την πρώτη μας επίσκεψη, φάνηκε ξεκάθαρα πως ο κ. Λεβεντογιάννης δεν είναι απλώς ένας εξαιρετικός κτηνίατρος, αλλά και ένας άνθρωπος που αγαπά βαθιά τα ζώα. Ο Μπόμπος μας είναι στα χέρια του από 8 μηνών, και κάθε φορά μας αντιμετωπίζει με ευγένεια, κατανόηση και απόλυτο επαγγελματισμό. Η ομάδα του επίσης πάντα ευχάριστη, φιλική και πρόθυμη να βοηθήσει, γεγονός που κάνει κάθε επίσκεψη πιο άνετη και ανθρώπινη. Είμαστε πραγματικά ευγνώμονες για τη φροντίδα και το ενδιαφέρον που δείχνουν. Είναι σπουδαίο να έχεις δίπλα σου ανθρώπους που αγαπούν τόσο αυτό που κάνουν.

Fotis Danos ☆ 5/5
Μαρία Μελεμενη

Εξαιρετικό ιατρείο, ευρύχωρο, σύγχρονο και πεντακάθαρο! Ο χώρος είναι άνετος και όμορφα διαμορφωμένος, με τελευταίας τεχνολογίας εξοπλισμό για εξετάσεις όπως ακτινογραφίες, υπερήχους. Ο γιατρός είναι ευγενικός, επαγγελματίας και με πραγματική αγάπη για τα ζώα. Αισθάνεσαι σιγουριά ότι το κατοικίδιό σου βρίσκεται σε καλά χέρια. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Μαρία Μελεμενη ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης

Διεύθυνση

VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης βρίσκεται στην τοποθεσία Ρόδου 46, Νέα Ιωνία 142 34, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης είναι +30 21 0801 5710

Ιστοσελίδα

Η ιστοσελίδα της VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης είναι: vetdiagnosis.gr

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 10:30–19:30
Τρίτη: 10:00–17:30
Τετάρτη: 10:30–19:30
Πέμπτη: 10:30–19:30
Παρασκευή: 10:00–17:30
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό

Επικοινωνία VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο VET DIAGNOSIS - VET SCAN Λεβεντογιάννης Βενιζέλος - Πισπίρης Δημήτρης

    Go up