Κτηνιατρικό Κέντρο Κηφισιάς - Καλλιμάνης Παναγιώτης
Το Κτηνιατρικό Κέντρο Κηφισιάς υπό την καθοδήγηση του Παναγιώτη Καλλιμάνη και του συνεργάτη του συνδυάζει τεχνογνωσία και ανθρωπιά σε ένα φιλικό περιβάλλον. Η μακροχρόνια εμπειρία τους διακρίνεται από την προσεκτική διάγνωση, την καθαρότητα και την επικοινωνία με σαφήνεια, προσφέροντας ασφάλεια και εμπιστοσύνη στους ιδιοκτήτες κατοικιδίων.
Η πρόσβαση είναι απλή, με διαθέσιμο πάρκινγκ, ενώ οι τιμές τους διατηρούνται σε λογικά επίπεδα, κάτι που συνδυάζεται με εξειδικευμένη φροντίδα. Η ατμόσφαιρα του χώρου και η προσοχή στις λεπτομέρειες το καθιστούν μια αξιόπιστη επιλογή για την υγεία των ζώων σας.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Κτηνιατρικό Κέντρο Κηφισιάς - Καλλιμάνης Παναγιώτης
- Τουαλέτα
- Συνιστώνται ραντεβού
Κριτικές πελατών
Κτηνιατρικό Κέντρο Κηφισιάς - Καλλιμάνης Παναγιώτης έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 96 κριτικές στη Google
Εξαιρετική εμπειρία στο Κτηνιατρικό Κέντρο Κηφισιάς. Οι δύο γιατροί που είδαν τη σκυλίτσα μου σήμερα (παραμονή Χριστούγεννων) ήταν άψογοι επαγγελματίες, με πραγματικό ενδιαφέρον και αγάπη για τα ζώα. Μας εξήγησαν με ηρεμία και σαφήνεια κάθε βήμα, απάντησαν σε όλες τις ερωτήσεις μας. Φαίνεται ξεκάθαρα η εμπειρία και η ανθρωπιά τους. Οι τιμές τους είναι πολύ λογικές και υπάρχει πάρκινγκ διαθέσιμο! Συνιστώ ανεπιφύλακτα αυτό το κέντρο! 🐶💙
Ο Κ. Παναγιώτης με την εδω και δεκαετίες εμπειρία και γνώσεις του συνεχίζει μαζί και με τον υιό του να παρέχει στα κατοικίδια μας ιατρική φροντίδα και περίθαλψη με φιλικότητα αμεσότητα καθαριότητα και πάντα με ενδιαφέρον για την κάθε περίπτωση. Το καλύτερο Κτηνιατρείο εντός Αττικής!
Εξαιρετικός γιατρός! Πήγα τον γάτο μου με αρκετή ανησυχία, αλλά ο γιατρός αποδείχθηκε πραγματικά εξαιρετικός. Ήρεμος, ανθρώπινος, γνώστης και πολύ σχολαστικός με την εξέταση. Μου εξήγησε τα πάντα με υπομονή, χωρίς υπερβολές, και ενέπνευσε αμέσως εμπιστοσύνη. Το ιατρείο είναι καθαρό, οργανωμένο, με εύκολη πρόσβαση και πάρκινγκ (σημαντικό!). Οι τιμές του είναι πολύ λογικές, κάτι που σπανίζει πλέον. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα – από τους λίγους που αγαπούν αληθινά τα ζώα και σέβονται τον άνθρωπο!
Πολλά χρόνια συνεργάτης μας έχουμε 8 σκυλιά και δεν τον αλλάζουμε
Απίστευτος γιατρός και καταπληκτικός άνθρωπος!!!! πολύ καλές τιμές και άνετο πάρκινγκ!! Μετά από τόσα χρόνια ευχαριστούμε τόσο πολύ για όλα!!
Εξαιρετική εμπειρία! ο κ. Καλλιμάνης φρόντισε τη γάτα μου με πραγματικό ενδιαφέρον, επαγγελματισμό και αγάπη. Εξήγησε με λεπτομέρεια ό,τι χρειαζόταν, ήταν προσιτός και καθησυχαστικός σε όλη τη διαδικασία. Οι τιμές ήταν πολύ καλές, από τις πιο λογικές που έχω συναντήσει, και το parking μπροστά στην κλινική ήταν τεράστια ευκολία. Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να έχει το κατοικίδιό του σε αξιόπιστα χέρια!
Μόνο (!) σεβασμό στον κύριο Καλλιμανη και στους εξαιρετικούς συνεργάτες του!
Πληροφορίες σχετικά με Κτηνιατρικό Κέντρο Κηφισιάς - Καλλιμάνης Παναγιώτης
Διεύθυνση
Κτηνιατρικό Κέντρο Κηφισιάς - Καλλιμάνης Παναγιώτης βρίσκεται στην τοποθεσία Χαρ. Τρικούπη 246, Κηφισιά 145 64, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του Κτηνιατρικό Κέντρο Κηφισιάς - Καλλιμάνης Παναγιώτης είναι +30 21 0613 8797
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της Κτηνιατρικό Κέντρο Κηφισιάς - Καλλιμάνης Παναγιώτης είναι: kifissiavetclinic.gr
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 10:00–21:00
Τρίτη: 10:00–21:00
Τετάρτη: 10:00–21:00
Πέμπτη: 10:00–21:00
Παρασκευή: 10:00–21:00
Σάββατο: 10:00–14:00
Κυριακή: Κλειστό