Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων

📍 Κτηνίατροι στην Αθήνα

5.0

Το Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων διακρίνεται για την επαγγελματική προσέγγιση και την τεχνογνωσία του κ. Μπεάκο. Η εμπειρία του καλύπτει ευρύ φάσμα κτηνιατρικών αναγκών, από ορθοπεδικά προβλήματα έως γενική φροντίδα, με ιδιαίτερη προσοχή στην ακρίβεια και την προληπτική φροντίδα. Οι χώροι του κέντρου είναι οργανωμένοι με προσεκτική υγιεινή, διασφαλίζοντας ένα ασφαλές περιβάλλον για τα ζώα.

Η επικοινωνία με τους ιδιοκτήτες χαρακτηρίζεται από διαφάνεια και εξειδικευμένες εξηγήσεις, ενώ η προσέγγιση σε περιπτώσεις επείγουσας φροντίδας υποδεικνύει την ικανότητα να αντιμετωπίζει και σύνθετες καταστάσεις με επαγγελματισμό. Η συνεχή συνεργασία με ιδιοκτήτες που αναζητούν αξιοπιστία και αποτελεσματικότητα ενισχύει την θέση του ως σταθερού συντρόφου στην υγεία των κατοικίδιων.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων

Προσβασιμότητα
  • Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
Παροχές
  • Τουαλέτα
Σχεδιασμός
  • Απαιτείται ραντεβού
  • Συνιστώνται ραντεβού

Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων βρίσκεται στην θέση 72 από συνολικά 83 στη λίστα κτηνίατροι στην Αθήνα

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων έχει βαθμολογία 4.4 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 90 κριτικές στη Google

Eleni Barbalia (elenischerzo)

Έχουμε δύο σκυλάκια μέλη της οικογένειας μας την Μπρούνα και τον Κόρτο. Τον γιατρό κ. Μπεάκο ΄γνωρίσαμε όταν απογοητευτήκαμε από λάθος χειρισμό άλλου κτηνίατρου στο σπάσιμο ποδιού που είχε η Μπρούνα μας στην κλείδωση. Το πόδι ποδαράκι της δυστυχώς είχε δέσει στραβά. Ο κ. Μπεάκος μας εξήγησε αναλυτικά ότι το χειρουργείο στην περίπτωση που είχε δέσει στραβά θα ήταν δύσκολο και με κάποιο μικρό βαθμό αποτυχίας στο να περπατήσει όπως πριν. ΄Παρόλαυτα αυτό το δύσκολο χειρουργείο πέτυχε 100% και η Μπρούνα μας τρέχει και πάίζει χωρίς κανένα πρόβλημα. Από τότε και ότι πρόβλημα έχει προκύψει και στα δύο σκυλιά μας αντιμετωπίστηκε με τη δέουσα σοβαρότητα και προσοχή όπως μία κυστίτιδα που περνάει το μικρό μαλτεζάκι αυτή την περίοδο. Αναλυτικότατος ο γιατρός και πρόθυμος να μας εξηγήσει ότι συμβαίνει. Τον συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

Eleni Barbalia (elenischerzo) ☆ 5/5
Lydia Leonardou

Ο συγκεκριμενος αρνηθηκε να περιθαλψει την σκυλιτσα μου θυμα δηλητηριασης. Η μικρουλα αργοπεθαινε και αυτος με το ζορι μιλουσε στο τηλεφωνο και η ιδια σκυλιτσα ενω τραυματιστηκε σοβαρα στη σπονδυλικη στηλη ουτε καν εδωσε την δεουσα προσοχη. Ειναι αναισθητος και κτηνιατρο δεν τον λες. Αφου τον ψαχναμε 3 μερες στο τελος σηκωσε το τηλ και μας ειπε οτι δεν θελει να συνεργαστει μαζι μας και να παμε αλλου. Επαναλαμβανω. Για σκυλακι θυμα δηλητηριασης και σοβαρου τραυματισμου. Στο τηλ ακουγε το σκυλακι να ουρλιαζει απο τους πονους και δεν δεχθηκε την περιθαλψη της μικρουλας.

Lydia Leonardou ☆ 1/5
Αλεξία Καραντινού

Ο κύριος Ανδρέας Μπεακος είναι άριστος στην δουλειά του και εξαίρετος άνθρωπος. Πραγματικά για το σκυλάκι μου που χρειάστηκε στείρωση και κήλες να βγάλει, πέρα από τα δόντια, τα έκανε όλα εξαιρετικά. Με συμβούλευσε πριν και μετά το χειρουργείο και όλα πήγαν τέλεια. Είναι πολύ καλός στην δουλειά του. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα.

Αλεξία Καραντινού ☆ 5/5
Danai Pliatsika

Παω χρόνια τους δύο μου γάτους στον Κο.Μπεακο. Είναι εξαιρετικός γιατρός και άνθρωπος! Εξηγεί πολύ κατανοητά και ελέγχει την κατάσταση του ζώου προσεκτικά και εις βάθος. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα.

Danai Pliatsika ☆ 5/5
Anna Does Things

Απίστευτο. Το γατί θα πέθαινε άμα δεν το πήγαινα σε άλλο γιατρό. Μου είπε ότι ίσως έχει κάποια ίωση από τη μάνα του (όντας πολύ μωρό) και ότι δεν έχει πολλές ελπίδες εκτός αν του κάνουμε εξετάσεις και το βάλουμε σε κλινική. Τελικά το γατί είχε υποθερμία, περιττό να πω ότι δεν του έλεγξε καν τη θερμοκρασία και δεν το κατάλαβε. Το πήγα σε άλλο γιατρό, του έκανε ενέσεις αντιβίωσης και το κρατήσαμε στα ζεστά και μετά από λίγες μέρες ήταν περδίκι. Απίστευτο!!! Προσέχετε τα ζωάκια σας.

Anna Does Things ☆ 1/5
Στέφανος Τριτσάρης

Εξαιρετικός επιστήμονας! Συνεργαζόμαστε χρόνια και είναι πάντα δίπλα μας σε οποιαδήποτε ανάγκη όλων των πιστών μας φίλων (σκύλο,γάτα και κουνελάκια). Χάρη στις γνώσεις και την εμπειρία του είμαστε πάντα ήσυχοι όποιο απρόοπτο κι αν μας τύχει!

Στέφανος Τριτσάρης ☆ 5/5
ΦΡΥΝΗ ΑΛΟΓΑ

Πραος επεξηγηματικος γνωρίζει πολλά πράγματα.... σου λύνει όλες τις απορίες... πεντακάθαρος χώρος... τον συνιστώ ανεπιφυλακτα

ΦΡΥΝΗ ΑΛΟΓΑ ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων

Διεύθυνση

Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων βρίσκεται στην τοποθεσία Μαιάνδρου 11, Αθήνα 115 28, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων είναι +30 21 0722 0215

Ιστοσελίδα

Η ιστοσελίδα της Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων είναι: ktiniatrikokentroilision.com

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 10:00–13:30, 06:00–20:30
Τρίτη: 10:00–13:30, 06:00–20:30
Τετάρτη: 10:00–13:30, 06:00–20:30
Πέμπτη: 10:00–13:30, 06:00–20:30
Παρασκευή: 10:00–13:30, 06:00–20:30
Σάββατο: 10:30–13:00
Κυριακή: Κλειστό

Επικοινωνία Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο Κτηνιατρικό Κέντρο Ιλισίων

    Go up