BRUNO's HOUSE Pet Grooming

📍 Κομμωτήρια σκύλων στο Περιστέρι

BRUNO's HOUSE Pet Grooming

6.2
BRUNO's HOUSE Pet Grooming

Στο BRUNO's HOUSE, το κατοικίδιό σας βρίσκεται σε έμπειρα χέρια. Προσφέρουν ολοκληρωμένες υπηρεσίες περιποίησης για σκύλους, με έμφαση στην υγεία και την ευημερία του ζώου. Από το μπάνιο και το στέγνωμα μέχρι το κούρεμα και την περιποίηση νυχιών, κάθε λεπτομέρεια φροντίζεται με επαγγελματισμό.

Βρίσκεται στο Περιστέρι και διακρίνεται για την προσεκτική και φιλική προσέγγιση προς τα ζώα. Η ποιότητα των προϊόντων που χρησιμοποιούνται είναι υψηλή, εγγυώντας ένα υγιές και όμορφο αποτέλεσμα για το αγαπημένο σας κατοικίδιο.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της BRUNO's HOUSE Pet Grooming

Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

BRUNO's HOUSE Pet Grooming βρίσκεται στην θέση 16 από συνολικά 17 στη λίστα κομμωτήρια σκύλων στο Περιστέρι

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

BRUNO's HOUSE Pet Grooming έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 8 κριτικές στη Google

Σοφία Θαλασσινού

Τα παιδιά είναι καταπληκτικά περιποιηθήκαν τον blue 💙 και με το παραπάνω ,τον πήρα πεντακάθαρο και αρωματισμένο !! Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!

Σοφία Θαλασσινού ☆ 5/5
Γιωτα Αντωνιου

Το καλυτερο pet grooming στην Αθηνα! Για να μην πω Ελλαδα. Τα παιδια ειναι επαγγελματίες το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Γιωτα Αντωνιου ☆ 5/5
Βασιλικη Κοκκινου

Τέλεια δουλειά Συγχαρητήριά!!!!

Βασιλικη Κοκκινου ☆ 5/5
Γεώργιος Άνθιμος

🔝🔝🔝

Γεώργιος Άνθιμος ☆ 5/5
liana kalli

🔝🔝🔝♥️♥️♥️🐾🐾🐾

liana kalli ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με BRUNO's HOUSE Pet Grooming

Διεύθυνση

BRUNO's HOUSE Pet Grooming βρίσκεται στην τοποθεσία Ζήνωνος 2, Περιστέρι 121 34, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του BRUNO's HOUSE Pet Grooming είναι +30 698 594 7509

Επικοινωνία BRUNO's HOUSE Pet Grooming

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο BRUNO's HOUSE Pet Grooming

    Go up